Memur Kurumlar Ders Notları Haberler Anketler Tarihçe Kitap - Yayınevi Forum İlanlar Dosya İndir Araçlar İletişim Sınav Salonu
Google Grupları
İş İlanlarına abone ol
E-posta:
Bu grubu ziyaret et
Kullanıcı

Kullanıcı adı:

Şifre :

Şifremi Hatırla
Şifremi unuttum   aktivasyon
Üye ol

KPSS İle İlgili Tüm Gelişme ve Haberler İçin Facebook Sayfamızı Beğeniniz.
 TUBİTAK, özürlü mühendis ve büro personeli alım ilanı

 25.4.2008

Aşağıda belirtilen İşyerine DAİMİ STATÜDE ÖZÜRLÜ İŞÇİ Alınacaktır. Talebe durumu uyanların ilanın Resmi Gazete’de yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde, şahsen İşkur İl/ Şube Müdürlüklerine veya www.işkur.gov.tr. İnternet adresi üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir

Türkiye İş Kurumu Ankara-Çankaya Şube Müdürlüğünden:

Aşağıda belirtilen İşyerine DAİMİ STATÜDE ÖZÜRLÜ İŞÇİ Alınacaktır.

Talebe durumu uyanların ilanın Resmi Gazete’de yayınlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde, şahsen İşkur İl/ Şube Müdürlüklerine veya www.işkur.gov.tr. İnternet adresi üzerinden başvuru yapmaları gerekmektedir

Sıra No Talebi Alan İl Kamu Kuruluşunun Adı Statü Meslek Adı İşgücü Sayısı Eğitim Durumu Aranan Diğer Nitelikler
1 Ankara Çankaya Şube Müdürlüğü Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Kurumu TÜBİTAK-UZAY ENSTİTÜSÜ Özürlü İdari Destek Personeli 1 Lisans İşletme Bölümü Mezunu olmak İşin Niteliği Gereği Bilgisayar Destekli Çalışacağı için, Klavye Kullanma Engeli olmayan, Ama engelli ile Zihinsel ve Ruhsal engelli olmamak.
2 Ankara Çankaya Şube Müdürlüğü Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Kurumu TÜBİTAK-UEKAE Özürlü Teknisyen (Akıllı Bina Koruması) 3 MYO Elektronik, Haberleşme Bilgisayar Donanımı Bilgisayar Programcılığı Bölümü Mezunu olmak *İşin niteliği gereği Bina korumasında çalışacağı için Klavye Kullanma Engeli olmayan konuşma, Ama engelli ile Zihinsel ve Ruhsal engelli olmamak . *Mesleği ile ilgili en az 1 yıl tecrübeli (çalıştığı yerlerden alınan hizmet belgesi ve  SSK prim dökümüyle belgelemesi gerekir) olmak.
3 Ankara Çankaya Şube Müdürlüğü Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Kurumu TÜBİTAK-UEKAE Özürlü Bilgisayar Mühendisi 1 Lisans Bilgisayar mühendisliği Bölümü mezunu olmak İşin Niteliği Gereği Klavye Kullanma Engeli olmayan, Ama engelli ile Zihinsel ve Ruhsal engelli olmamak.
4 Ankara Çankaya Şube Müdürlüğü Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Kurumu TÜBİTAK-SAGE Özürlü Elektrik-Elektronik Mühendisi 1 Lisans Elektrik-elektronik Mühendisliği Bölümü mezun olmak İşin Niteliği Gereği Bilgisayar Destekli Çalışacağı için, Ama engelli ile Zihinsel ve Ruhsal engelli olmamak. Enstitünün şehir dışında Tilkicak Mevkii- Lalahan’da olması nedeniyle, işe geliş ve gidişinde servise binip inmesine engel hali bulunmamak ve tekerlekli sandalye kullanmamak .
5 Ankara Çankaya Şube Müdürlüğü Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Kurumu TÜBİTAK-SAGE Özürlü Havacılık Mühendisi 1 Lisans Havacılık mühendisliği Bölümü mezunu olmak İşin Niteliği Gereği Bilgisayar Destekli Çalışacağı için, Ama engelli ile Zihinsel ve Ruhsal engelli olmamak. Enstitünün şehir dışında Tilkicak Mevkii- Lalahan’da olması nedeniyle, işe geliş ve gidişinde servise binip inmesinde engel hali bulunmayanlar ve tekerlekli sandalye kullanmamak
6 Ankara Çankaya Şube Müdürlüğü Türkiye Bilimsel Ve Teknolojik Kurumu TÜBİTAK-SAGE Özürlü Makine Mühendisi 1 Lisans Makine mühendisliği Bölümü mezunu olmak İşin Niteliği Gereği Bilgisayar Destekli Çalışacağı için, Ama engelli ile Zihinsel ve Ruhsal engelli olmamak. Enstitünün şehir dışında Tilkicak Mevkii- Lalahan’da olması nedeniyle, işe geliş ve gidişinde servise binip inmesinde engel hali bulunmamak ve tekerlekli sandalye kullanmamak.

YUKARIDA BELİRTİLEN TALEPLERE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE

- 2004-2006 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) katılmış olmak. (Başvuru esnasında ön lisans mezunları KPSS P93 lisans mezunları KPSS P3 bölümünde yazılı puan dikkate alınacaktır). Yanlış beyanda bulunarak nihai listelere girenler listelerden çıkarılarak, sıradan diğer kişiler nihai listelere eklenecektir. Yanlış beyandan kişiler sorumlu olacak, Kuruma hiçbir sorumluluk yüklenemeyecektir.

- Aynı işyerinin birden fazla talebinin ilan edilmesi halinde durumları talep şartlarına uyan müracaatçılar yalnızca bir talebe başvurabileceklerdir.

-Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alanlardan başlayarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde düzenlenecek olan Nihai Listeler de yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

- Merkezi sınav uygulanmayacak kişiler (Önceliklilerden) durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgi ve belgelerle birlikte Türkiye İş Kurumu İl veya Şube Müdürlüklerine müracaat edeceklerdir. Müracaatta bulunan bu adaylar Kuruma Kayıt Tarih sırasına göre Talebin iki katını geçmeyecek şekilde İsim ve Adresleri ile durumlarını belirten açıklayıcı bilgi işçi isteğinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna bildirilecektir.

- İşyerine isimleri bildirilen kişilere, sözlü sınav/mülakatın yeri ve ZAMANI talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir.

 

Oy vermek için yetkiniz yok. Lütfen giriş yapınız.
Yorumlar Yorum eklemek için yetkiniz yok. Lütfen giriş yapınız.
Bu konuda yorum yapılmamış
Yorum eklemek için yetkiniz yok. Lütfen giriş yapınız.

Word'da gör İndir Arkadaşına öner Yazdır RSS Sitene Ekle
Tüm haklar saklıdır © KPSS.com.tr 2007
kpss kpss