Memur Kurumlar Ders Notları Haberler Anketler Tarihçe Kitap - Yayınevi Forum İlanlar Dosya İndir Araçlar İletişim Sınav Salonu
Google Grupları
İş İlanlarına abone ol
E-posta:
Bu grubu ziyaret et
Kullanıcı

Kullanıcı adı:

Şifre :

Şifremi Hatırla
Şifremi unuttum   aktivasyon
Üye ol

KPSS İle İlgili Tüm Gelişme ve Haberler İçin Facebook Sayfamızı Beğeniniz.
 Keçiören Belediyesi özürlü ve eski hükümlü işçi alım ilanı

 27.2.2008

(Aşağıda belirtilen talebe durumları uyanların, kayıtlı bulundukları Türkiye İş Kurumu il müdürlüklerine veya şube müdürlüklerine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilmektedir.)

Türkiye İş Kurumu Altındağ Şube Müdürlüğünden:

Aşağıda Belirtilen İşyerine daimi statüde ÖZÜRLÜ VE ESKİ HÜKÜMLÜ Eleman Alınacaktır.

(Aşağıda belirtilen talebe durumları uyanların, kayıtlı bulundukları Türkiye İş Kurumu il müdürlüklerine veya şube müdürlüklerine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilmektedir.)

SON GÖNDERME TARİHİ: 12.03.2008

Talebi Alan İl Kamu Kuruluşunun Adı Cinsiyeti Statü Meslek Adı İşgücü Sayısı Eğitim Durumu Aranılan Diğer Nitelikler
Altındağ Şube Müdürlüğü Keçiören Belediye Başkanlığı Farketmez Özürlü İşçi Beden İşçisi 3 İlköğretim -
Altındağ Şube Müdürlüğü Keçiören Belediye Başkanlığı Farketmez Eski Hükümlü Oto Elektrikçi 1 Ortaöğretim (Lise Ve Dengi) Mezunu 3 Yıl Deneyim, Ustalık Belgesi.
Altındağ Şube Müdürlüğü Keçiören Belediye Başkanlığı Farketmez Eski Hükümlü Oto Lastik Tamircisi 1 Ortaöğretim (Lise Ve Dengi) Mezunu 3 Yıl Deneyim, Ustalık Belgesi.
Altındağ Şube Müdürlüğü Keçiören Belediye Başkanlığı Farketmez Eski Hükümlü Oto Boyacısı 1 Ortaöğretim (Lise Ve Dengi) Mezunu 3 Yıl Deneyim, Ustalık Belgesi.
Altındağ Şube Müdürlüğü Keçiören Belediye Başkanlığı Farketmez Eski Hükümlü Oto Kaportacısı 1 Ortaöğretim (Lise Ve Dengi) Mezunu 3 Yıl Deneyim, Ustalık Belgesi.
Altındağ Şube Müdürlüğü Keçiören Belediye Başkanlığı Farketmez Eski Hükümlü İş Makinaları Operatörü 2 Ortaöğretim (Lise Ve Dengi) Mezunu 3 Yıl Deneyim, G Sınıfı Ehliyet.
Altındağ Şube Müdürlüğü Keçiören Belediye Başkanlığı Farketmez Eski Hükümlü Aşcı 4 Ortaöğretim (Lise Ve Dengi) Mezunu 3 Yıl Deneyim, Kalfalık Veya Ustalık Belgesi.
Altındağ Şube Müdürlüğü Keçiören Belediye Başkanlığı Farketmez Eski Hükümlü Şöför 7 Ortaöğretim (Lise Ve Dengi) Mezunu 3 Yıl Deneyim, E Sınıfı Ehliyet.

YUKARIDA BELİRTİLEN TALEPLERE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;

ÖZÜRLÜ TALEBİ:

Yukarıda belirtilen özürlü talep şartlarına durumu uyan adayların ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içerisinde Türkiye İş Kurumu Ünitelerine şahsen, kimlik ve diploma ile birlikte başvurmaları gerekmektedir.

Talep, merkezi sınav kapsamı dışında olduğundan ilköğretim okulu mezunları müracaatı kabul edilenler kuraya tabi olarak işe yerleştirileceklerdir.

ESKİ HÜKÜMLÜ TALEPLERİ:

- 2004 veya 2006 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) katılmış olmak. (Başvuru esnasında KPSSP943 bölümünde yazılı puan dikkate alınacaktır.)

- Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puanı alan adaydan başlayarak açık iş sayısının iki katını geçmeyecek şekilde nihai liste oluşturularak işçi isteğinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna gönderilecektir.

- Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden durumları talep şartlarına uyanlardan, talebin 2 katını geçmeyecek sayıda ve sıradan olmak üzere isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte liste halinde işçi isteğinde bulunan Kamu Kurum ve Kuruluşuna gönderilecektir.

- İşyerine isimleri bildirilen kişilere, sözlü sınav/mülakatın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir.

- Yukarıda belirtilen talep şartlarına durumu uyan adayların ilanın Resmi Gazete’de yayımlandığı günden itibaren 15 gün içerisinde sınava katılanlar için merkezi sınav sonuç belgesi, diploma ve bunların fotokopileri ile merkezi sınav uygulanmayacaklar için durumlarını belirtir belge ve fotokopileri ile birlikte kayıtlı oldukları veya olacakları Kurum ünitesine şahsen başvurmaları gerekmektedir.

 

Oy vermek için yetkiniz yok. Lütfen giriş yapınız.
Yorumlar Yorum eklemek için yetkiniz yok. Lütfen giriş yapınız.
Bu konuda yorum yapılmamış
Yorum eklemek için yetkiniz yok. Lütfen giriş yapınız.

Word'da gör İndir Arkadaşına öner Yazdır RSS Sitene Ekle
Tüm haklar saklıdır © KPSS.com.tr 2007
kpss kpss