Memur Kurumlar Ders Notları Haberler Anketler Tarihçe Kitap - Yayınevi Forum İlanlar Dosya İndir Araçlar İletişim Sınav Salonu
Google Grupları
İş İlanlarına abone ol
E-posta:
Bu grubu ziyaret et
Kullanıcı

Kullanıcı adı:

Şifre :

Şifremi Hatırla
Şifremi unuttum   aktivasyon
Üye ol

KPSS İle İlgili Tüm Gelişme ve Haberler İçin Facebook Sayfamızı Beğeniniz.
 İHTİYAÇ YAYINCILIK TÜRKİYE GENELİ ÖDÜLLÜ DENEME SINAVI

 19.11.2008

İhtiyaç Yayınları , Türkiye Geneli Deneme Sınavını Türkiye Genelinde yapmasının sebebi; henüz yolun başındayken bulunduğunuz konumu görme şansı bulacaksınız.
 

KOL SAATİ - CEP TELEFONU - MP3 - MP4 - FLASH BELLEK  HEPSİ BİR ARADA... TÜRKİYE GENELİ DENEME SINAVI

·         İhtiyaç  Yayınları , Türkiye Geneli Deneme Sınavını  Türkiye Genelinde yapmasının sebebi; henüz yolun başındayken bulunduğunuz konumu görme şansı bulacaksınız.

·         Bu Bağlamda ÖDÜLLÜ TÜRKİYE GENELİ Denemesini TARİH 29-30 KASIM 2008 tarihinde uyguluyoruz.

·         Şu an itibariyle sayısı 200 ü aşkın merkezde uygulanacak sınav için en geç 27 Kasım 2008 itibariyle başvurularınızı yapıp Sınav Giriş Belgelerinizi alabilirsiniz.

·         Gazi Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi C Blok Beşevler / ANKARA
Cumartesi saat  9:30 (GY -GK) - 14:00 (EB)
Pazar saat 9:30 (GY -GK) - 14:00 (EB) şekliyle iki oturumda gerçekleşecektir.

Bu Sosyal sorumluluk projesine katkılarından dolayı İşbirliği yapan kurumlara tekrar teşekkür ederken;2009 KPSS ye girecek tüm adaylara bir katkısı olması dileğiyle tüm adayları http://www.ihtiyacakademi.com/turkce/konu_detay.aspx?id=5 dershanelerimize sınav için kayıt yaptırmaya bekliyoruz...

Kimler Katılamıyacak ?

·         İhtiyaç Akademi veya İhtiyaç Yayıncılık çalışanı olup, firmamız ile uzak veya yakın akrabalık ilişkisi bulunan ,

·         Şaibe olduğu düşünülen veya illegal yollar ile çözümlere ulaşıp değerlendirmeye alınıp hediyeyi talep edenler,

·         Sınava katılan dershaneler ile işbirliği yoluna gidip, bu konuda şüphe uyandıracak sonuçlar elde eden kişiler değerlendirme dışı bırakılacak ve hediye uygulaması, hak eden kişiye verilecektir.

Başvurular Nasıl ve Nereye Yapılacak?

·         Sınav sırasında ve sonrasında bir problem yaşamamak için başvuru yaptığınız Dershanenizden mutlaka Sınav Giriş Belge' nizi isteyiniz.

Sınavın Uygulanması Nasıl Yapılacak?

·         Sınavlarda ÖSYM kriterlerine uyulacaktır. Sınav belgesini yanında getir(e)meyen adaylar (sınav giriş belgesindeki boşlukların doldurulmaması halinde değerlendirme yapılamayacağı için)

sınava katılmış sayılmayacaktır. Bu yüzden giriş belgesini kaybeden aday başvuru merkezinden yenisini çıkartmak zorundadır. Her aday sınava, sınav giriş belgesinde yer alan salonda girecektir.

Sınavın Değerlendirmesi Nasıl Olacak?

Sınav değerlendirmesinde 2008 KPSS standart puan ve standart sapmalarından yola çıkılarak hazırlanan katsayılarla değerlendirme yapılacaktır.

Sonuçlar Ne Zaman ve Nasıl Duyurulacak?

Sınav Sonuçlarına ise sınavdan 7 gün sonra 08 Kasım 2008 Pazartesi günü www.ihtiyacakademi.com ve www.ihtiyacinne.com internet sitelerimizden yayınlanacaktır.

 

Oy vermek için yetkiniz yok. Lütfen giriş yapınız.
Yorumlar Yorum eklemek için yetkiniz yok. Lütfen giriş yapınız.
Bu konuda yorum yapılmamış
Yorum eklemek için yetkiniz yok. Lütfen giriş yapınız.

Word'da gör İndir Arkadaşına öner Yazdır RSS Sitene Ekle
Tüm haklar saklıdır © KPSS.com.tr 2007
kpss kpss