Memur Kurumlar Ders Notları Haberler Anketler Tarihçe Kitap - Yayınevi Forum İlanlar Dosya İndir Araçlar İletişim Sınav Salonu
Google Grupları
İş İlanlarına abone ol
E-posta:
Bu grubu ziyaret et
Kullanıcı

Kullanıcı adı:

Şifre :

Şifremi Hatırla
Şifremi unuttum   aktivasyon
Üye ol

KPSS İle İlgili Tüm Gelişme ve Haberler İçin Facebook Sayfamızı Beğeniniz.
aysgl
13, 11, 2008 - 16:07:52
KAMU YÖNETİMİ ALAN BİLGİSİ KAYNAK YARDIMI!!!
Arkadaşlar; Kamu Yönetimi mezunuyum,KPSS alan bilgisi sınavı için kaynak bulmakta sıkıntı çekiyorum,hazırlanan arkadaşlar yardım edebilirlermi?
nihan16
16, 11, 2008 - 04:42:17
kpss kamu yönetimi kaynak
merhaba bende bu sene kpssye hazırlanıyorum ve kamu yönetimi mezunuyum.kamu yönetimi için savaş yaynları en geniş kaynak bence güvenilirde.hukuk için ikinci sayfa yayınlarının kpssye yönelik bi kitabı var onu önerebilirim.iktisatta eğer çok feciysen bi açıköğretim kitabıyla başlangıç yapabilirsin sonra her yol erdal m. ünsalın kitabına çıkıyoraraştırmalarımın sonuçları bunlar arkadaşım daha önce sınava girmiş ve başarılı kimselerden bu kitap isimlerini aldım işine yarar umarım başarılar ve kolaylıklar...
ahiskali08
26, 11, 2008 - 13:41:05
kpss kamu yönetiminde hangi dersler var
sayın arkadaşlar önce hangi dersler var biri söylesin lütfen.bende kamu yönetimi mezunuyum.iktisat hukuk işletme muhasebe hepsni yapmak zorundamıyız?
nihan16
30, 11, 2008 - 07:33:21
kpss
arkadaşım girmek istediğin kuruma bağlı.100-150 tane puan türü var her dersin katsayısı farklı hesaplanıyor ve her kurum farklı puanlarla alım yapıyor.kamu yönetimi mezunu olarak hukuk iktisat yapmak zorundayız muhakkak.yalnız kamu yöneimiyle pek olmuyor.diğerlerinide yapmamız faydalı olur.kimi kurumlar kamu yönetimi istemiyor bile..çalışmaya başlıcak arkadaşlar önce iyice bir araştırın lütfen emekleriniz heba olmasın...
zero
7, 12, 2008 - 15:07:16
kpssA dan hazırlanan arkadaşlar!!
hangi derslerde hazırlanacağınıza hangi puan türünde ne kadar katsayı getirio buna bakıp öle karar verin.bi çok kurum için hukuk iktisat maliye ve muhasebe gerekio.bu4ünü halletmekte büyük bi başarı olur zaten
emine_ebru
20, 1, 2009 - 13:01:28
acil yardımm
arkadaşlar merhaba kamu yönetimi mezunuyum ve bu yıl yapılacak 2009 kpss'ye girmek istiyorum fakat hangi derslere hazırlanacağımı bilemiyorum kursa gitme gibi bir imkanım yok. sınav 4 oturumdan oluşuyor hangilerine gireceğim biliyormusunuz bana yardımcı olursanız sevinirim.... şimdiden herkese teşekkürler.
suskunbahar83
12, 2, 2009 - 05:44:14
emne-ebru ya cevap
eğitim bilimleri hariç tüm oturumlara gireceksin tüm puanların hesaplanması için en az 1 soru işaretlemen gerek unutma
emine_ebru
16, 2, 2009 - 09:30:15
suskunbahar83
YARDIMIN İÇİN TEŞEKKÜRLER PEKİ YABANCI DİL YAPMA ZORUNLULUĞU VARMI?
demirkan26
18, 2, 2009 - 12:09:06
kpss kamu yönetimi
kamu yönetimi ders notları konusunda savaş yayınevinin kitabı çok iyi.ben de kamu yönetimi mezunuyum nihan16 ya bu konuda katılıyorum başarılar
özü
12, 3, 2009 - 20:50:31
yardım edin
arkadaşlar kpss ile ilgili hiç birşey bilmiorum ne yazıkki, sadece bu sene lisans mezunlarına yönelik olduğunu biliorum. peki genel yetenek ve genel kültür sınavları olacakmı bu sene? anlamadım ben hiç bişey, biri olacak diyo biri olmayacak??
anaf
13, 3, 2009 - 09:25:57
özü arkadaşa cevap
gen.kül.ve gen.yet sınavı cumartesi sabah oturumunda yapılacak buna bütün adayların girmesi zorunlu.
yarkın
28, 4, 2011 - 07:31:43
bilen arkadaşlarım lütfen yardımcı olsun
aöf 3sınıf öğrencisiyim kamuyönetimi kpss hakkında hiçbir fikrim yok alandersleri nelerdirr ksç oturumdan oluşuyor sınav smih_01@hotmail.com şimdiden hepinize tşşşkr ederim
brave0000
5, 2, 2012 - 04:36:32
KAMU YÖNETİMİ
Arkadaşlar kamu yönetimi alanında Savaş Yayınlarında Ahmet Nohutçunun Kamu Yönetimi kitabı yeterlidir kitabı gördüğünüz zaman hak vereceksiniz iyi çalışmalar
  [ Yeni başlık gönderemezsiniz ]               [ ]
Müdürler: -

Word'da gör İndir Arkadaşına öner Yazdır RSS Sitene Ekle
Tüm haklar saklıdır © KPSS.com.tr 2007
kpss kpss