Memur Kurumlar Ders Notları Haberler Anketler Tarihçe Kitap - Yayınevi Forum İlanlar Dosya İndir Araçlar İletişim Sınav Salonu
Google Grupları
İş İlanlarına abone ol
E-posta:
Bu grubu ziyaret et
Kullanıcı

Kullanıcı adı:

Şifre :

Şifremi Hatırla
Şifremi unuttum   aktivasyon
Üye ol

KPSS İle İlgili Tüm Gelişme ve Haberler İçin Facebook Sayfamızı Beğeniniz.
damlasu88
12, 1, 2011 - 04:45:44
KPSS 2012
mrb arkadaşlar. ben Lisans mezunuyum ve B grubu kadrolara atanmak istiorum.. bunun için 2011 deki lisans sınavına girsem alacağım p3 puanımla B grubu bir kadroya atanabilirmiyim...

yoksa 2012 lisans sınavınımı beklemem gerekiyor
gmzmhmt
10, 2, 2011 - 19:01:54
damlaya
damla aynı soruyu yönelttim bana dedikleri b grubu kadroları için 2010 ve 2012 deki sınav geçerli....

benm de bir sorum olacak ben işletme mezunuyum ve a grubnda sınava giricem gk ,gy ve işletme dışındaki hukuk muhasebe ve iktisata da çalışmam gerekiyormu???
gmzmhmt
15, 2, 2011 - 18:55:51
cevp lütfen yaa
lütfen cevap versin biri ya ona göre çalışacamm2011 de sadece gk gy yapsam tercih yapma şansım yokmuuuu???????
selinn35
9, 3, 2011 - 13:17:47
lise mezunları için
merhaba arkadaşlar belki çok alakalı olmicak ama gercekten kesin bir şekilde öğrenemediğim bir sorunum var lise mezunları için 2010da yapılan sınav son muydu yoksa her 2 yıldabir veya 10 yılda bir mi yapılacak eğer bu konuda bi bilginiz varsa lütfen cevaplar mısınız
şibi
30, 4, 2011 - 03:58:49
kpss
lisans mezunu arkadaşlar b grubu kadrolara atanabilmeniz için 2012 deki kpss ye girmeniz gerekiyor.A grubuna girecek arkadaşlar hem gk-gy hemde alan bilgisinden yapmanız gerekiyor.işletme,iktisat,hukuk,muhasebe de yapmalısınız.tabi bu birazda seçecek olduğunuz puan türü ve kuruma göre değişiyor.
  [ Yeni başlık gönderemezsiniz ]               [ ]
Müdürler: -

Word'da gör İndir Arkadaşına öner Yazdır RSS Sitene Ekle
Tüm haklar saklıdır © KPSS.com.tr 2007
kpss kpss