Memur Kurumlar Ders Notları Haberler Anketler Tarihçe Kitap - Yayınevi Forum İlanlar Dosya İndir Araçlar İletişim Sınav Salonu
Google Grupları
İş İlanlarına abone ol
E-posta:
Bu grubu ziyaret et
Kullanıcı

Kullanıcı adı:

Şifre :

Şifremi Hatırla
Şifremi unuttum   aktivasyon
Üye ol

KPSS İle İlgili Tüm Gelişme ve Haberler İçin Facebook Sayfamızı Beğeniniz.
ilkinay
2, 6, 2010 - 13:41:16
Üniversite okuyanlar kpss ye girebilir mi?
Merhaba ben aöf 3. sınıf öğrencisiyim kpss lise sınavına eylülde girmek için başvurdum benden diploma istediler sanırım diplomam üniversitede şimdi ne yapmam lazım
aöf...
2, 6, 2010 - 14:30:02
ilkinay
siz zaten lise mezunu olarak değil önlisans mezunu olarak başvuruda bulunmalısınız son öğrenim durumunuz ne ise ona göre başvuruda bulunmanız gerek.yatırılan parada sorun olmuyor sanırım zaten önlisans ortaöğretim sınavı olarak geçiyor.başvurunuzu önlisans olarak yapın okuldan önlisans belgesi alabilirsiniz sanırım.kolay gelsin
thebozi
8, 6, 2010 - 08:12:41
kpss
selam öncelikle 3. sınıfa dgs ile geçiş yaptıysanız önlisans mezunu olarak kpss ye başvurabilirsiniz dersler , yayınlar ve deneme sınavları için detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.216 330 52 04
kewso
17, 6, 2010 - 10:11:05
üniversite ve lise kpsss si
iyi günler ben inşaat müh 2.sınıf öğrencisiyim bu yıl lise mezunları için yapılan kpss ye başvurmak istiyorum yani hem memur olarak çalışıp 2. öğretim öğrencisi olarak okumak istiyorum bu mümkün mü bu konuda bi bilgisi olan varsa lütfen yardım edebilir mi
aöf...
20, 6, 2010 - 13:34:39
kewso
evet ortaöğretimden girip orta öğretim tercihleriyle bir yerlere yerleşirseniz olabilir bildiğiniz gibi paunınızın yüksek olması gerek ki yerleşme şansınız artsın
harunx
9, 7, 2010 - 10:33:22
okumak&çalışmak
merhaba ben elektrik elektronik mühendisliği 1. sınıfta okuyorum,kpss ile düz lise mezunu olarak yerleştiğim takdirde mezun olunca beni hangi durumlar bekliyor?meslekte yükselmek için tekrar kpss ye girmem gerekiyormu?
şimdiden teşekkür ederim..
aöf...
11, 7, 2010 - 06:56:30
harun
eğer lise mezunu olarak yerleşirsen mühendislik bitince tekrardan lisans mezunu olarak girmen gerek.eğer yerleşirsen okulla birlikte iş nasıl yürütülecek kesin bir bilgim yok
harunx
11, 7, 2010 - 13:00:13
okumak%çalışmak
bir çok kişiden benim duyduğum bir bilgiye göre okul bitince meslekte yükselme olarak geçiş felan yapılıyormuş hatta öğretmenler atanmalarında yaşadıkları sıkıntıdan dolayı bu yolu seçiyorlarmış..bu tamamiyle yanlış bir bilgi mi?
bu arada sorumu yanıtladığınız için çok teşekkür ederim..
duygu.tolga
9, 8, 2010 - 07:20:16
sorunuzun yanıtı
Memur olarak çalışıyorsundur, İktisat bitirirsin bölümün yine memurluk ocalağı için KPSS ye gerek yoktur, rotasyon deriz ona kurumiçi değişirsin.

Ama memursun , mühendislik mezunu olduysan rotasyona gerek kalmadan ünvanın değişecektir, KPSS ye tekrar girmek zorundasın.

Kavram Akademi Rehberlik
  [ Yeni başlık gönderemezsiniz ]               [ ]
Müdürler: -

Word'da gör İndir Arkadaşına öner Yazdır RSS Sitene Ekle
Tüm haklar saklıdır © KPSS.com.tr 2007
kpss kpss