Memur Kurumlar Ders Notları Haberler Anketler Tarihçe Kitap - Yayınevi Forum İlanlar Dosya İndir Araçlar İletişim Sınav Salonu
Google Grupları
İş İlanlarına abone ol
E-posta:
Bu grubu ziyaret et
Kullanıcı

Kullanıcı adı:

Şifre :

Şifremi Hatırla
Şifremi unuttum   aktivasyon
Üye ol

KPSS İle İlgili Tüm Gelişme ve Haberler İçin Facebook Sayfamızı Beğeniniz.
NURİŞ
4, 12, 2009 - 17:38:53
ÖNLİSANS MUHASEBE MEZUNLARI
Duygu hanım önlisans / muahsebe mezunuyum hangi bölüm derslerınden sorumluyum? ve hangı akdrolara gırebılırım acaba lutfen yardımcı olun tesekkurler sımdıden
duygu.tolga
8, 12, 2009 - 16:10:41
sorunuzun yanıtı
kavram_d@windowslive.com mail atarsanız en son muhasebe mezunlarının atama sonuçlarını göndereyim. Bunun dışında hangi derslerden kaç soru çıktığı ile ilgili de bir sunum ekte olacak.
ZEYİD
24, 2, 2010 - 07:16:04
ÖNLİSANS MUHASEBE MEZUNLARI
Merhaba Duygu hnm...öncelikle siteye bugün kayıt oldum ve bilmediğim bir çok şeyi öğrendim..emeğiniz için teşekkürler..
Benimde bir sorum ve ricam olacak.. bende muhasebe önlisans mezunuyum.en son kpss muhasebe mezunlarının atama sonuçlarını merak ediyorum. ve hangi konulardan kaç soru çıktığı ile ilgili yardımızını rica ediyorum.. Şimdiden teşekkür ederim...
duygu.tolga
4, 3, 2010 - 03:00:24
sorunuzun yanıtı
Rica ederim, ben teşekkür ederim.

Yukarıda yazılan adrese mailinizi bekiyorum o halde.
kürsat_sayin
3, 5, 2010 - 17:42:30
selam
selam bende siteye yeni üye oldum cok güzel bir site emeği gecen herkese tesekkür ederim. benim bir tane sorum olcak ben 2 yıllık muhasebe mezunuyum 2010 kpss gircem kpss de nerelere atanma şansımız var bunu ögrenmek istiyorum bilgi verirseniz sevinirim tesekkürler...
aöf...
7, 5, 2010 - 16:25:01
kürşat
muhasebeci her kuruma gerek ama hangi kurum ne kadar alım yapar bunu bilmek zor.örneğin bu ay yapılacak atamalar için kadrolar yeni açıklandı daha öncesinde net bir cevap yoktu.bunun için bizim yapmamız gereken şey sınavdan güzel puan almak gerisi gelecektir zaten.kolay gelsin
ömeryeldan
31, 5, 2010 - 16:20:39
.
herkese meraba emeği geçen herkese teşekkür ederim benim sorum şu ben önlisans muhasebe mezunuyum ancak henüz askere gitmedim askerliğimi yapmadan kazanma şansım var mı varsa ne kadardır bunun net cevabını hiçbiyerden alamadım yardımcı olursanız çok sevinirim
aöf...
2, 6, 2010 - 13:57:33
ömer
kazanıp atanma şansınız sınavdan aldığınız puana bağlı.askerlik konusu ise baktım ama askerde iken yerleştirme yapılırsa ne yapılacağı hakkında bilgi var oda şöyle askerde iken belli bir sürede malum iş başı yapmazsanız göreviniz iptal ediliyor ve bir yıl süreylede memurluğa atanamıyorsunuz.ama mağdur kişi sayısı haliyle çok !mahkeme kararıyla işinizi geri alıyorsunuz.yanı bir takım prosedürler var.işe başladıktan sonra askere gitmenizde sanırım çalıştığınız kurumla ilgili olsa gerek hak mı tanınır yoksa yönetmelikte belli bir kuralları varmı bilemiyorum.ama iş başı yaptıktan sonra askerlik daha kolay sanırım ama bunu kpssye dair bilgisi olan biriyle konuşursanız kesin cevap almış olursunuz yada ösym yi arayın.bende net yanıt veremedim ama..kolay gelsin
teorik1986
31, 10, 2010 - 22:26:33
Muhasebe önlisans mezunlarının kpss de
Merhaba Duygu Hn.İlk önce kendimi tanıtayım.Adım uğur süleyman demirel üni. muhasebe bölümünde okuyorum. ve Anadolu üniversitesi kamu yönetimi bölümünden mezunum.Sitenize ilk defa girdim ve tamamen gezmeme rağmen bir çok faydalı bilgi öğrendim.İlk defa resmi site görünümlü bir o kadar bizim yaramıza merhem olabilecek ders notlarına'da burada ulaştım.Arkadaşlarım ve kendim adıma site çalışanlarına teşekkür ederim.Bütün arkadaşlarımı'da bu siteye yönlendirmeye çalışacağım.Yalnız sizden yardım alabileceğimi düşünerek ve sizin tecrübenize dayanıp, (affınıza sığınarak) bir ricam olacaktı.Yaptığım bir araştırma konusu var.Konu:Muhasebe önlisans mezunlarının kpss ekseninde başvurabileceği kadro ve poziyonlar hakkında bize azda olsa bilgi verirseniz size minnettar kalırım.Yardımcı olan yada olmayan bütün arkadaşlara teşekkür ederim.Başarılarınızın devamını dilerim.
nurulu
1, 11, 2010 - 09:19:16
teorik'e
Selamlar.Teorik sorunun en 1.ağız cevabını ösym nin sitesinden edinebilirsin.Ösym de arşivi tıklıyorsun ve kpss tercih kılavuzlarını seçiyorsun.Oradan da kadrolara bakabiliyorsun.Ben bakmıştım bi ara sanki.Bi dene istersen.
teorik1986
8, 11, 2010 - 02:08:24
nurulu ya
Verdiğiniz bilgi doğrultusunda oraya baktım ve bütün dosyaları indirdim.Ve içerisin den seçtiğim kadro ünvanlarını seçmem 2 günümü aldı.Sonuç olarak teşekkür ederim.allah razı olsun.
teorik1986
8, 11, 2010 - 02:09:45
nurulu ya
Verdiğiniz bilgi doğrultusunda oraya baktım ve bütün dosyaları indirdim.Ve içerisin den seçtiğim kadro ünvanlarını seçmem 2 günümü aldı.Sonuç olarak teşekkür ederim.allah razı olsun.
teorik1986
8, 11, 2010 - 02:09:54
nurulu ya
teorik1986
8, 11, 2010 - 02:11:03
nurulu ya
teorik1986
8, 11, 2010 - 02:11:44
nurulu ya
nurulu
8, 11, 2010 - 07:26:57
selamlar
rica ederim
murmur77
8, 12, 2010 - 22:37:26
Değerli Önlisans Mezunu Arkadaşlarım
Merhaba Önlisans Mezunu Arkadaşlarım;

Önlisans mezunları olarak bulunduğumuz hiç bir platformda sesimizi ve taleplerimizi birlik içerisinde dile getirememekten ve dikkate alınmamaktan hepimiz yakınmaktayız. Biz kaç kişiyiz sorusuyla yola çıkıyoruz. Bu sorunu çözmek gene bizlere düşmektedir.

Tamamlanma aşamasında olan sadece önlisans mezunlarına yönelik sınavlara hazırlık, insan gücü yönetimi,kamu ve özelsektör istihdam konularında projelerimize yapacağınız görüş ve önerileriniz bizim için çok büyük önem taşımaktadır.

İlk olarak Facebook sosyal paylaşım sitesinden onlisansmezunlari@hotmail.com.tr ( Önlisans Mezunları ) adresiyle iletişime geçrek görüş,fikir ve önerilerinizi bekliyorum.

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.
  [ Yeni başlık gönderemezsiniz ]               [ ]
Müdürler: -

Word'da gör İndir Arkadaşına öner Yazdır RSS Sitene Ekle
Tüm haklar saklıdır © KPSS.com.tr 2007
kpss kpss