Memur Kurumlar Ders Notları Haberler Anketler Tarihçe Kitap - Yayınevi Forum İlanlar Dosya İndir Araçlar İletişim Sınav Salonu
Google Grupları
İş İlanlarına abone ol
E-posta:
Bu grubu ziyaret et
Kullanıcı

Kullanıcı adı:

Şifre :

Şifremi Hatırla
Şifremi unuttum   aktivasyon
Üye ol

KPSS İle İlgili Tüm Gelişme ve Haberler İçin Facebook Sayfamızı Beğeniniz.
EmreBYRM
25, 8, 2010 - 22:48:48
soru
merabalar onlısans pazarlama mezunuyum geçen yıl devlet su ıslerıne dusuk puanla atama olmus devlet su ıslerıne bız tercıh yazabılıyormuyuz sımdıden teşekkurler
haberyenigun
26, 8, 2010 - 15:28:48
kpss soruları hakkında
arkadaşlar kpss sınavında 82 anayasasına göre diye başlayan soruların cevapları sonraki değişiklikleri kapsıyormu yoksa 82 anayasasının orjinaline göre mi cevap vereceğiz. b ende bir kitap var kafamı karıştırdı
duygu.tolga
6, 10, 2010 - 04:34:05
emrebyram a yanıt
kavram_d@windowslive.com mail atın size klavuzu göndereyim kendiniz inceleyin
eylülss
7, 10, 2010 - 04:05:22
ön lisans hakkında
merhaba duygu hanım ben turizm rehberliği (ön lisans) bitirdim.2 yıl sonraki kpss ön lisansa girip iyi bir puan alıp 3001 yazılı tercihleri yapabiliyor muyum yani bizim bölümden alım oluyor mu ösymnin yayınladığı tercih kılavuzunda yazan büro memuru gibi yerlere atanabiliyor muyum yoksa bakanlıklar sonradan başka şartlar koyuyor mu mesela işkurun ilanlarındaki şartlarda bizim bölüm geçmiyor ben ona göre hazırlanmak istiyorum cevap alabilirsem çok sevinirim
duygu.tolga
7, 10, 2010 - 10:17:42
YANIT
Merhabalar,

Malesef kendi bölümünüzle ilgili atamanız yapılmadığı için(ki teyit almak için 5 atama sonucuna baktım) 3001 ile 2012 sınav sonucunda tercih yapabilirsiniz.
ahmetuzun26
19, 10, 2010 - 07:56:54
KPSS
SLM ARK LAR 2008 KPSS YE LİSE MEZUNU OLARAK GİRDİM VE O SENE ÖN LİSANS 1. SINIFTAYDIM VE 2009 DA ÖN LİSANS MEZUNU OLDUM.MALUM LİSE/ÖNLİSANS SINAWLARI 2 YILDA BİR YAPILIYO 2010 DA YAPILACAK SINAWA KADAR BEN 2008 PUANI İLE LİSE MEZUNU OLARAK AÇILAN KADROLARA BAŞVURABİLİR MİYİM?İLGİLENDİĞİNİZ İÇİN TŞK EDERİM…
nurulu
26, 10, 2010 - 08:57:50
AHMET TUZUN'A
BAŞVURABİLİRSİN TABİ AMA 2010 KPSS YE BİR AY VAR.BU ARADA YERLEŞTİRME OLMAZ GALİBA.2010 A GİRECEKSEN ÖNLİSANS MEZUNU OLARAK DAHA İYİ.BU ARADA HİÇ BAŞVURMADIN MI 2008 PUANINLA?
tahsin10
4, 11, 2010 - 20:43:43
kpss önlisans/ortaöğretim
slm lar ben kpss ye başvururken netten başvuru yaptım 2008 de kpss ye girdiğim için direkt ortaöğretim olarak kodlandı şimdi muhasebeyi bitirdim yani önlisans mezunuyum benim için sıkıntı olur mu?
wanted1988
28, 11, 2010 - 10:29:02
sınav iptali
mrb arkadaşlar az önce kpss önlisans sınavından çıktım. sınav kağıdımı yaklaşık 5 dk geç verdim ve görevli benim kağıtımın arkasına sınav kağıdını geç verdi diye not düştü sınavım iptal olur mu çok acil cevap bir de benim şu anda yapmam gereken birşey var mı lütfen o kadar çalıştım hüsranla sonuçlansın istemiyorum.o 5dk lık sürede sadece cevapları kodladım yani soru çözmedim.
nurulu
1, 12, 2010 - 12:33:49
hadi ya
e neden uyarmadı daha önce arkasını yazacaksa.üzüldüm ya inşallah bişey olmaz.
murmur77
8, 12, 2010 - 22:36:20
Değerli Önlisans Mezunu Arkadaşlarım
Merhaba Önlisans Mezunu Arkadaşlarım;

Önlisans mezunları olarak bulunduğumuz hiç bir platformda sesimizi ve taleplerimizi birlik içerisinde dile getirememekten ve dikkate alınmamaktan hepimiz yakınmaktayız. Biz kaç kişiyiz sorusuyla yola çıkıyoruz. Bu sorunu çözmek gene bizlere düşmektedir.

Tamamlanma aşamasında olan sadece önlisans mezunlarına yönelik sınavlara hazırlık, insan gücü yönetimi,kamu ve özelsektör istihdam konularında projelerimize yapacağınız görüş ve önerileriniz bizim için çok büyük önem taşımaktadır.

İlk olarak Facebook sosyal paylaşım sitesinden onlisansmezunlari@hotmail.com.tr ( Önlisans Mezunları ) adresiyle iletişime geçrek görüş,fikir ve önerilerinizi bekliyorum.

İlginiz için şimdiden teşekkür ederim.
  [ Yeni başlık gönderemezsiniz ]               [ << Önceki 1 2 3 ]
Müdürler: -

Word'da gör İndir Arkadaşına öner Yazdır RSS Sitene Ekle
Tüm haklar saklıdır © KPSS.com.tr 2007
kpss kpss