Memur Kurumlar Ders Notları Haberler Anketler Tarihçe Kitap - Yayınevi Forum İlanlar Dosya İndir Araçlar İletişim Sınav Salonu
Google Grupları
İş İlanlarına abone ol
E-posta:
Bu grubu ziyaret et
Kullanıcı

Kullanıcı adı:

Şifre :

Şifremi Hatırla
Şifremi unuttum   aktivasyon
Üye ol

KPSS İle İlgili Tüm Gelişme ve Haberler İçin Facebook Sayfamızı Beğeniniz.
duygu.tolga
22, 10, 2009 - 06:22:26
KPSS LİSE BAŞVURU VE SINAV TARİHLERİ 2010
Arkadaşlar Merhaba,

Ön lisans ve lise mezunları için KPSS;

Başvuru Tarihi : 31 Mayıs – 2 Temmuz 2010
Sınav Tarihi : 26 Eylül 2010

Bu zor hazırlık sürecinde istediğiniz soruları bana burdan, maille yada telefonla ulaştırabilirsiniz. Hepinize başarılar ve zihin açıklığı diliyorum.

KADIKÖY KAVRAM AKADEMİ
KPSS BÖLÜM BAŞKANI VE REHBERLİK
DUYGU GÜÇ

0216 414 33 62 / 111

www.kadikoykavram.com
www.kavramakademi.com.tr

basri baver bengü
25, 10, 2009 - 11:17:15
sınav tarihi
hani 2009 da yapılcaktı kpss of yaaaaaaa
yelisss
26, 10, 2009 - 11:27:41
olmaz ya hani olmuş meselaa..
aradan aylar sonraa ben geldim...yelis ben.. ..
işte bende kpss girdimm ama 63 aldımm ..yani olmadıı bende naptımm açıktan üniversiteye yazıldım..insan kaynakları ve yönetimi 1, sınıf işte..

anaaa bi duydumkii liseler içinn devlet baba bi daha kpss ye girsinler demiş. hemennnn araştırdum harıl harıl aslı varmışş meğersemm
işte şimdi bendeee kpss ile ilgilii dershaneye gidicem..çok çalışcamm..testle kitaplarr dershane derkenn 90 alsamm yeter bana

kim var kim yok şimdi burda bakemm ?*
ve bi sorum olcakk ben açıktan 1, sınıf öğrencisiyim ama lise ortaöğretim işte onlarlaa bir gircemm yanii demii? bi yanlışlık olmasınn...
duygu.tolga
27, 10, 2009 - 05:04:48
sorunuzun yanıtı
Ben yapılamayacağını söyledim. KPSS 2009 bir daha mümkün değildi, çünkü OSYM kapasitesi yok.
scary_cerkez
28, 10, 2009 - 15:21:18
y
2010 lise düzeyinde giriyim diyorum üni bitene kadar devam edip üni. bittikten sora tekrar sınava girip başka bölümlere geçebiliriz dimi? bide nelere çalışayım lise için? bide hangi meslekler veya kurumlar olabiliyor? yardım ederseniz sevinirim..
scary_cerkez
28, 10, 2009 - 15:23:02
y
2010 lise düzeyinde giriyim diyorum üni bitene kadar devam edip üni. bittikten sora tekrar sınava girip başka bölümlere geçebiliriz dimi? bide nelere çalışayım lise için? bide hangi meslekler veya kurumlar olabiliyor? yardım ederseniz sevinirim..
duygu.tolga
8, 11, 2009 - 16:15:34
sorunuzun yanıtı
HANGİ LİSE MEZUNUSUNUZ?
adembilmez
5, 2, 2010 - 07:42:46
A.Ö.L. mezunuyum
A.Ö.L. mezunuyum KPSS' girebilirmiyim??
aöf...
5, 2, 2010 - 10:14:05
adembilmez
evet girebilirsiniz.
karacacavus
24, 2, 2010 - 05:03:50
kpss b
mrb ben üniv 3 sınıf okuyorum kpss b ortaöğretim lise mezunlarının gireceği sınava ve bu seneki lisans kpss a kpss b ye girebiliyorum.lise kpss b sınavı ile lisans kpss b sınavının içeriği bakımından bir fark var mı yani aynı konular olduğu için lise için bir kpss kitabı almış olsak bundan lisans kpss e hazırlanabilirmiyiz.ayrıca lise ve lisans b grubu kpss den neleri tercih edbilirim ben. yani sınvdan kaç puan alırsam nereye yerleşebilirim.süper lise mezunuyum.bu konuda bilgi alabileğim hiç biyer yok lütfen bana bu konuda yardımcı olun eğer bildiğiniz birşey ya da görüşleriniz varsa paylaşın...
komediyim_14
24, 2, 2010 - 11:08:46
lise mezuNu oLmadan kpssye girebilirmiyim ?
mbr ben lise 3. sınıf öğrencisiyim haziranda 4 olcam bu seneki kpss sınavına girebilirmiyim ?
duygu.tolga
4, 3, 2010 - 02:58:25
karacavusa yanıt
Şimdi önce şunla başlayalım. Umarım ya açıköğretim ya da ikinci öğretm okuyorsundur. Çünkü hem memur olarak çalışıp hem de üniversite okuman ancak söyledğim iki şartla mümkündür.

Bunun dışında süper lise mezunu olduğun için teknik eleman değilsin. Atama şansın çok olmayacaktır. Çünkü çoğu kurum memur ihtiyacını lisans mezunlarından karşılıyor.

Sana tavsiyemin ne olduğunu söyleyeyim. Lisans mezun adayı olarak lisans sınavına gir acele atanayım demiyorsan, sadece genel kültür genel yetenek çöz mezun olunca da puanını kullan. Çünkü mezun olduğunda memurluk istersen bir yıl sonraki KPSS'yi beklemek zorunda kalacaksın.

Kitap konusunda da soru adetleri ve zorluğu farklıdır o kadar.
deli_dolu
4, 3, 2010 - 18:11:28
TEŞEKKÜRLER
DUYGU HANIM GERÇEKTEN BU SİTEDE BANA VE BENİM GİBİ ARKADAŞLARA YARDIMCI OLDUĞUNUZ İÇİN GERÇEKTEN SİZE VE EKİBİNİZE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM
duygu.tolga
5, 3, 2010 - 07:00:12
sorunuzun yanıtı
Ekibin benimle bir alakası yoktur. KPSS.COM.TR ile herhangi bir ortaklığım da yoktur. Ama dev bir kadrom var KAVRAM DERSANESİNDE.

Ben teşekkür ederim, yeter ki herkes doğru bilgilensin.
yelizemrah
8, 3, 2010 - 08:17:21
yardımmm
selam
duygu hanım ben ticaret lisesi muhasebe mezunuyum bu seneki kpssye girmek istiyorum ancak şartları pek bilmiyorum..örneğin ben muhasebeden mezun olduğum için ona göre farklı bi sınava mı tabii olucam yada atamalarda alanımla ilgili mi atanıcam..çünkü ben muhasebeyle ilgili bi iş yapmak istemiyorum..yada kpss lise mezunları için girdiğimiz sınavın iş imkanlarını bize anlatırmısınız?yardım ederseniz sevinirim..şimdiden teşekkürler
deli_dolu
8, 3, 2010 - 14:01:26
daha çok
o zaman duygu hanım size daha çok teşekkür etmemiz gerek daha daha çok teşekkürler iyi ki varsınız
edd@
16, 3, 2010 - 20:01:33
lise kpss..
mrb ben aranıza yeni katıldım bişe öğrenmek istiyorum bu sene hem lise hemde ortaögretim mezunlarınada kpss'ye katılma hakkı verildimi? Eğer varsa tarihleriyle birlikte beni aydınlatırsanız sevinirim. şimdiden tşkler.
aöf...
17, 3, 2010 - 13:30:48
edd
liselilerde sınava girebiliyorlar.bunun için başvuru takibini ösym sayfasından yapabilirsiniz.ösym sayfasında sınav takvimi adlı başlıktan takipçi olabilirsiniz.
  [ Yeni başlık gönderemezsiniz ]               [ ]
Müdürler: -

Word'da gör İndir Arkadaşına öner Yazdır RSS Sitene Ekle
Tüm haklar saklıdır © KPSS.com.tr 2007
kpss kpss