Memur Kurumlar Ders Notları Haberler Anketler Tarihçe Kitap - Yayınevi Forum İlanlar Dosya İndir Araçlar İletişim Sınav Salonu
Google Grupları
İş İlanlarına abone ol
E-posta:
Bu grubu ziyaret et
Kullanıcı

Kullanıcı adı:

Şifre :

Şifremi Hatırla
Şifremi unuttum   aktivasyon
Üye ol

KPSS İle İlgili Tüm Gelişme ve Haberler İçin Facebook Sayfamızı Beğeniniz.
merve04
1, 8, 2009 - 05:47:13
işletme lisans
merhabalar. işletme lisans mezunları kpss a gurubunda hangi otorumlara girmesi gerekiyor ? yabancı dile girmek zorunlu mu ? cevap için şimdiden teşekkürler.
duygu.tolga
1, 8, 2009 - 10:39:58
SORUNUZUN YANITI
Merhabalar,
sorunuzun cevabı çok ayrıntılı.Ama şimdilik şöyle bilgi verebilirim.KPSS-A kadrosu için Genel Yetenek&Kültür ve Alan Bilgisi çözmeniz gerekir.Yani cumartesi sabah ve pazar oturumları.Ama lisans mezunu olarak düz memurluğu da seçebilirsiniz.Bunun için de sadece Genel Kültür&Yetenek yeterlidir.Size benimle iletişime geçmenizi öneriyorum.Birlikte bir çalışma yapabiliriz.Hedefinizi koyduktan sonra da ne yapabilirsiniz onu belirleriz.Bunun için kayıt yaptırmanıza da gerek yok.

Duygu GÜÇ
KADIKÖY KAVRAM AKADEMİ REHBERİ
0216 414 33 62/111
merve04
1, 8, 2009 - 12:22:45
işletme lisans
Çok teşekkür ederim hocam ilginize.Haklısınız nerde çalışabilecegime dair bir hedef koyup ona göre yönlenmeliyim.
duygu.tolga
3, 8, 2009 - 03:40:44
hedef her seyde onemlı
Merveciğim mutlaka belirle hedefini zaten KPSS cok aslında basıt bır sıstem.Hedefın ne ise ona göre netlerini bile belirleyebiliyorsun.Yardım istersen Kadıköy'e bir ugra
tugba1225
26, 8, 2009 - 17:30:08
işletme lisans mezunları
ben 2007 işletme mezunuyum kpssye girdim,fakat düşük bir puan aldım.mezun olunan bölümü yazarken ben işletme-işletmecilik işaretledim,fakat işletme,iktisat,maliye bölümleride vardı hangisini tercih etmeliyim mezun olunan bölüm olarak ,hangiis daha avantaj sağlar yardımcı olursanız sevinirim...
duygu.tolga
27, 8, 2009 - 02:48:39
tugba
Aslında atama olarak iki bölümün bir farkı yok.Ama onu işaretledikten sonra atamanız yapıldığınızda diplomanızda başka bir bölüm yazdığı için sorun olabilir.O nedenle KPSS'ye tekrar girmeyi düşünüyorsanız,bölümünüzü işletme yazın.
Tüm sorularınızın yanıtı için yazabilirsiniz.

KPSS REHBERİ
  [ Yeni başlık gönderemezsiniz ]               [ ]
Müdürler: -

Word'da gör İndir Arkadaşına öner Yazdır RSS Sitene Ekle
Tüm haklar saklıdır © KPSS.com.tr 2007
kpss kpss