Memur Kurumlar Ders Notları Haberler Anketler Tarihçe Kitap - Yayınevi Forum İlanlar Dosya İndir Araçlar İletişim Sınav Salonu
Google Grupları
İş İlanlarına abone ol
E-posta:
Bu grubu ziyaret et
Kullanıcı

Kullanıcı adı:

Şifre :

Şifremi Hatırla
Şifremi unuttum   aktivasyon
Üye ol

KPSS İle İlgili Tüm Gelişme ve Haberler İçin Facebook Sayfamızı Beğeniniz.
cyd_fb
20, 7, 2009 - 08:03:49
sizce en iyi kpss b meslek grubu hangisi?
merhaba arkadaşlar
işletme mezunuyum.2010 yılında kpss grmeyi düşünüyorum.kpss b meslekleri hakkında çok bilgim yok
aydınlatırsanız sevinirim.
tercih için yol gösterici olucak.simdiden herkese teşekkürler.
duygu.tolga
21, 7, 2009 - 10:36:54
sorunuzun yanıtı
Merhaba Kadıköy KAVRAM dershanesi artık KPSS hazırlık kurslarıyla da hizmetinizde.Bakırköy ve Avcılar şubesinde de hizmetimiz vardır.Tüm sorularınızın cevabı için size yakın bir şubemizden randevu alarak görüşmeye gelebilirsiniz.
TiTiA61
27, 7, 2009 - 09:46:29
HER SORUNUN SONUNDA KAVRAM!
ORTALIK SİMSAR DOLMUŞ YAA..
duygu.tolga
28, 7, 2009 - 03:10:05
sorunuzun yanıtı
İLK DEFA BİR DERSHANENİN REHBER ÖĞRETMENİ FORUMLARA GİRİP BU SEKILDE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIYOR.BEN HER YANITLADIĞIM SORUNUN SONUNA DA YAZIYORUM GELIP GORUSMEK ICIN BIZIM OGRENCIMIZ OLMAK ZORUNDA DEGILSINIZ GELIN PROGRAM YAPALIM DIYE.VE KAC OGRENCIYLE CALISTIK HICBIRI DE KAYIT YAPTIRMADI BOYLE BIR BEKLENTIMIZ DE OLMADI.SİZ BUNA SIMSAR DIYORSANIZ BİLEMİYORUM.AMA HAKLISIN TOPLUM ALISKIN DEGIL BOYLE PARASIZ ISLERE
kraxx
30, 8, 2009 - 17:53:02
kraxx
hocam kesinlikle haklısınız
kraxx
30, 8, 2009 - 18:00:02
duygu hocam merhaba
benim size sorum şu ben ankarada yaşıyorumankarada bir yeri tercih etmek istiyorum lisans mezunuyum ilkkez kpss ye girecem kpss b ' ye girmek istiyorum sizce avantajlımı olurum bide toplam kaç soru var kaç doğru yapmam lazım bir yere atanmam için bana tavsiye ve öneriniz varmı
son olarak kavram dersanesi ankarada varmı TEŞEKKÜR EDERİM
duygu.tolga
31, 8, 2009 - 07:08:07
Lisans MEZUNU HANGİ BÖLÜM ?
Merhaba ,

Öncelikle Ankara'da şubemiz var fakat akademi değil.KAVRAM AKADEMİ KADIKÖY,AVCILAR VE BAKIRKÖY OLMAK ÜZERE 3 İLÇEDE İSTANBUL'DA VAR.

Lisans olarak ne mezunu olduğunuzu belirtirseniz daha çok yardımcı olabilirim.Klavuzdan bakmam gerekir nerelere atanabilirsiniz Ankara'da diye.Lütfen tekrar yazın.
sinem_dz
4, 9, 2009 - 16:53:38
kac puan almalıyım
merhaba hocam kpps ılk kez gırısım oncelıkle ön lisans mezunu olarak gırdım ama sımdı lısans mezunuyum.ılk olarak sınava lısans mezunu olarakmı yoksa ön lisans mezunu olarakmı gırıcem ıkıncı sorum ısletme mezunmuyum.ama b kadrodan gırıcem sınvava genel yetek genel kultur bunun ıcın acıkta kalmamak ıcın en az kac puan almam gerek bı garantısı var mı puanın acıkta kalabılrımıyım?ve hangı bolumlerı yazabılıyorum?tesekkurler.
duygu.tolga
5, 9, 2009 - 02:36:26
İŞLETME LİSANS
Merhaba Sinemciğim,

İşletme lisans mezunu olduğun için artık önlisanstan giremezsin.Ama zaten lisans olarak B grubu istiyorsun.Kadrolarınız o kadar çok ki.Memurluk,bilgisayar işletmenliği,Veri Hazinesi Kontrol İşletmeniği gibi rahat devlet garantili işlerdir bunlar.

Yalnız nerelere girebilirim? sorunun cevabı çok fazla ayrıntılı.Açıkta kalmamak için kaç puan almalıyım sorusu da Puanlar şehirlere göre değişiyor.İstanbul'da mı ikamet ediyorsun?
muge23
7, 9, 2009 - 06:30:04
Duygu hocam, yardımcı olur musunuz?
Ben Yüksek lisans mezunlarının KPSS b grubuna girip, b grubundan tercih yapıp yapamayacağını öğrenmek istiyorum.
Yardımcı olursanız çok sevinirim.
muge23
7, 9, 2009 - 06:48:23
Duygu hocam;
Durumum hakkında daha ayrıntılı bilgi verecek olursam, Ben lisans Çalışma ekonomisi mezunuyum, bu yıl da yüksek lisans İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünden mezun oldum. Ancak iş bulamıyorum.Bu sürecin daha fazla uzamasını istemiyorum. Oyüzden b grubuna girip, yüksek bir puan alıp en kısa sürede atanmak istiyorum. Ancak Yüksek lisans mezunu olmam, b grubuna girmeye engel teşkil eder mi onu merak ediyorum.
duygu.tolga
7, 9, 2009 - 07:03:43
b grubu a grubu
Neden teşkil etsin Müge Hanım,

Ama ben size kariyerli meslekler olarak A grubunu tavsiye edeyim.Neden yüksek lisans da yapmışsınız B kadrosunun düşünüyorsunuz?

A kadrolarını biliyorsunuz,maaş ve çalışma ortamı olarak çok daha iyidir.Ama beni yormayın çok çalışmayayım diyorsanız b grubu hazırlanması tabiki daha kolaydır.

Detaylı bilgi için beni arayabilirsiniz.

0216 414 33 62
muge23
7, 9, 2009 - 07:11:47
Duygu Hanım,
A grubu kadrolarda tanıdık, yani torpil olaylarının ne yazıkki daha çok gerçekleştiğini duyuyorum. Bu durumdan biçok iş görüşmemde muzdarip olmuş biri olarak bir kez daha o kadar emeğimin boşa çıkmasını istemiyorum. Artık gerisi yani yükselmek işe girdikten sonra inşallah. İşe çok ihtiyacım var. Ayrıca a grubu kadrolar için yabancı dilimin çok da yeterli olacağını şuan için düşünmüyorum. Sorun kolaya kaçmak değil asla, emeklerimin boşa gittiğini bi kez daha görmemek. Çok teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.
duygu.tolga
7, 9, 2009 - 07:47:33
başarılar
Rıca Ederim Başarılar Dilerim
  [ Yeni başlık gönderemezsiniz ]               [ ]
Müdürler: -

Word'da gör İndir Arkadaşına öner Yazdır RSS Sitene Ekle
Tüm haklar saklıdır © KPSS.com.tr 2007
kpss kpss